Telefon: +36 1 8729 100
E-mail: hivatal@zuglo.hu

Az Újpest nyerte a zuglói hokitornát

Az Újpesti Torna Egylet (UTE) jégkorongcsapata nyerte a szombaton megrendezett Zugló Kupa I. 2016 elnevezésű gyermek hokitornát. A KSI a harmadik helyen végzett.

A Bosnyák téri ideiglenes műjégpályán megrendezett versenyt Kovács Zoltán, a Magyar Jégkorong Szövetség főtitkára nyitotta meg szombaton. A vándorkupát kiváló játékával az UTE gyermekcsapata nyerte meg. Második helyen a Pólus Pingvinek, a harmadik helyen a Zuglót képviselő KSI-sek, míg a negyedik helyen a Sportországi Cápák végeztek.

Fotó: Képszerkesztőség

A rendezvényen külön elismerésben részesítették a csapatok legfiatalabb játékosait, a torna gólkirályát, a legjobb csatárt, kapust és hátvédet. A díjakat és elismeréseket Karácsony Gergely polgármester, Tóth Csaba, Zugló MSZP-s országgyűlési képviselője, Balogh Tibor volt válogatott jégkorongozó és Markó Elemér István, az esemény főszervezője adta át.