Telefon: +36 1 8729 100
E-mail: hivatal@zuglo.hu

Újabb zuglói érem

Már-már mindennapra jut egy zuglói érem a római úszó Európa-bajnokságon. Ezúttal versenyzőink a 4×100 méteres gyorsváltóval remekeltek, és lettek ezüstérmesek.

A férfi 4×100 méteres gyorsváltóban két BVSC-s úszó, Németh Nándor és újoncként a fiatal Mészáros Dániel is rajtkőre állhatott. A csapat Szabó Szebasztiánnal és Milák Kristóffal kiegészülve remek teljesítménnyel jutott döntőbe, ahol a házigazda olaszok mögött és az angol váltót megelőzve végül második lett.

Németh Nándor első emberként kezdett, és a csapatot máris dobogós helyre hozta, Mészáros Dániel pedig harmadik emberként a negyedik helyen tudta tartani a váltót, amelyet végül az extraklasszis Milák Kristóf a második helyre hozott be.

Németh Nándor a 4×200 gyorsváltóval szerzett Európa-bajnoki cím után immár második érmét szerezte a római kontinensviadalon.