Telefon: +36 1 8729 100
E-mail: hivatal@zuglo.hu

Álláshirdetés – Esetfelelőst keres a KézenFogva Alapítvány

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány 2020-ban indította el támogatott lakhatás szolgáltatását fogyatékos személyek részére, kibővítve a korábban már munkaközvetítéssel, jogi és pszichés szolgáltatásokat működtető önálló életvitel központját. A növekedő szolgáltatásunk működtetéséhez keresünk esetfelelőst. Határozatlan időre várjuk új csapattagunkat, akinek van tapasztalata különböző fogyatékossággal élő személyekkel kapcsolatos személyes munkában.

Munkakör: esetfelelős (támogatott lakhatás fogyatékos személyek számára)

Az új munkatárs feladatai elsősorban:

  • részvétel a Kézen Fogva Támogatott Lakhatás Hálózat fejlesztésében,
  • a fogyatékos személyek közszolgáltatásokhoz való hozzáférésének eredményes megvalósítása,
  • a lakók szolgáltatási tervében foglaltak eredményes esetvitele
  • a lakók életminőségének nyomon követése és fejlesztése

A jelölttől az Alapítvány a következőket várja el többek között:

  • felsőfokú végzettség (elsősorban szociális munkás, szociálpolitikus, szociálpedagógus, diakónus, gyógypedagógus)
  • igazolható legalább 3 éves fogyatékos személyekkel történt szociális munka
  • a szociális munka eszköztárának készségszintű tudása
  • magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • a támogatott döntéshozatal elvét és gyakorlatát szem előtt tartva az igénybevevő képviselete

Munkakörhöz szükséges kompetenciák:

  • a különböző fogyatékossággal élő emberekkel szerzett tapasztalat,
  • ügyfélorientált munkavégzés
  • rugalmasság, nyitottság
  • gyógypedagógiai szemlélet,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • csapatszellem, team-munka,
  • kommunikációs, időszervezési és problémamegoldó készség
  • önállóság, magabiztosság
  • pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • szociális munkás, szociálpolitikus, szociálpedagógus, gyógypedagógus végzettség
  • jogosítvány
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Innovatív, dinamikus csapat
  • Változatos, szakmailag izgalmas munka
  • Jó hangulat
  • Nemzetközi tapasztalatok elmélyítésének lehetősége

Jelentkezési határidő: 2023. szeptember 15.

Kérjük, jelentkezésüket magyar nyelvű EUROPASS formátumú önéletrajz, valamint a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél formájában küldjék az oneletrajz@kezenfogva.hu címre.

Hozzászólások lezárva.

VEDD ÁT!
Ingyenes diákbérlet az Önkormányzattól!
Zugló Önkormányzata a 15-25 év közötti, zuglói állandó lakcímmel rendelkező diákoknak ingyenes szemeszterbérletet biztosít a budapesti közösségi közlekedés járataira.
VEDD ÁT!
Zugló Önkormányzata a 15-25 év közötti, zuglói állandó lakcímmel rendelkező diákoknak ingyenes szemeszter bérletet biztosít a budapesti közösségi közlekedés járataira.
Tartalom | Menü | Akadálymentes gomb