Telefon: +36 1 8729 100
E-mail: hivatal@zuglo.hu

Lakástűzben vesztette életét egy ember Zuglóban

Kigyulladt egy kétszintes családi ház földszinti lakása kedd hajnalban az Ilosvai Selymes utcában; a lángok elfojtása után egy embert találtak a lakásban, de az életét már nem tudták megmenteni – közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivőhelyettese.

Dóka Imre közleményében azt írta: a fővárosi hivatásos tűzoltók percek alatt a helyszínre értek, ekkor a negyven négyzetméteres épületrész már teljes terjedelmében égett; a lángokat rövid idő alatt elfojtották.

A katasztrófavédelem a tűz keletkezési körülményeinek feltárása érdekében tűzvizsgálati eljárást indít.

A szóvivő felhívta a figyelmet: a legtöbb lakástűz elektromos problémára, nyílt láng használatára, a fűtés hibáira, főzésre vagy dohányzásra vezethető vissza. A tragédiák megelőzése érdekében érdemes a szoba plafonjára füstérzékelőt szerelni, amely időben jelzi a veszélyt – tette hozzá.

Megosztás

Hozzászólások lezárva.

Hangot adunk Zuglónak!
A zuglóiak megelégelték, hogy a metróépítésre, az otthonfelújításokra és zöld-fejlesztésekre szánt pénzüket a kormány elvonja és ez a sarc évről évre emelkedik.

Ezért Zugló Önkormányzata kampányt indít Hangot Adunk Zuglónak! címmel, amelynek során minden zuglói csatlakozhat az elvonások elleni tiltakozáshoz!
Hangot adunk Zuglónak!
A zuglóiak megelégelték, hogy a metróépítésre, az otthonfelújításokra, valamint az útfelújításokra és zöld-fejlesztésekre szánt pénzüket a kormány elvonja és ez a sarc évről évre emelkedik.

Ezért Zugló Önkormányzata kampányt indít Hangot adunk Zuglónak! címmel, amelynek során minden zuglói csatlakozhat az elvonások elleni tiltakozáshoz!
Tartalom | Menü | Akadálymentes gomb